پرسپولیس درصد قابل توجهی از مطالبات برانکو را پرداخت کرد

به گزارش وبلاگ دلگرمی، باشگاه پرسپولیس که یکی دو روز گذشته توانسته بود درصدی از مطالبات برانکو را بپردازد، امروز (سه شنبه) نیز 230 هزار یورو برای واریز به حساب مربی سابق پرسپولیس آماد کرد.

پرسپولیس درصد قابل توجهی از مطالبات برانکو را پرداخت کرد

به گزارش وبلاگ دلگرمی، پس از کش و قوس فراوان باشگاه پرسپولیس امروز 230 هزار یورو به صورت ارز نیمایی تهیه کرد و مراحل انتقال آن را به حساب برانکو ایوانکوویچ در عمان را انجام داد. البته از آنجایی که در کشور عمان به خاطر عید قربان بانک ها تا یک هفته تعطیل هستند، مشکلاتی برای انتقال این مبلغ ایجاد شده است. در همین حال باشگاه پرسپولیس طی مکاتباتی به برانکو اعلام نموده می تواند مبلغ مذکور را در دوبی به دست این مربی برساند.

گفته می گردد طی دو روز گذشته نیز 250 هزار یورو از سوی پرسپولیس به حساب برانکو واریز شده که با احتساب این مبلغ، باید گفت پرسپولیس از کل مبلغ، 480 هزار یورو را پرداخت نموده است.

بر اساس حکم کمیته معین شرایط بازیکنان و مربیان فیفا، پرسپولیس پیش از 16 مرداد باید یک میلیون و 110 هزار رو 640 به برانکو پرداخت کند. با توجه به پرداخت درصدی از این پول، باید دید آیا برانکو به پرسپولیس فرصت کافی را می دهد تا به جامانده طلبش را در آینده بپردازد یا خیر.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پرسپولیس درصد قابل توجهی از مطالبات برانکو را پرداخت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس درصد قابل توجهی از مطالبات برانکو را پرداخت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید