پیش بینی بورس فردا 25 بهمن 99 ، محدوده مقاومتی بعدی شاخص کجاست؟

به گزارش وبلاگ دلگرمی،بعد از تغییر دامنه نوسان بین منفی 2 و مثبت 5، فرایند بازار سهام مثبت شد و آغاز معاملات هفته پیش رو با اجرایی شدن این تصمیم همراه است و کارشناسان عقیده دارند این تصمیم فشار فروش را در بازار سهام کم می نماید.

پیش بینی بورس فردا 25 بهمن 99 ، محدوده مقاومتی بعدی شاخص کجاست؟

بسیاری از کارشناسان عقیده دارند بازار سهام نیازمند ورود نقدینگی است و این تصمیم نمی تواند به صورت طولانی مدت کارساز باشد اما معاملات هفته گذشته چراغ امیدی برای فعالان بازار سرمایه روشن کرد.

ایمان رئیسی، کارشناس بازار سرمایه در تبادل نظر با وبلاگ دلگرمی در رابطه با بورس فردا گفت: با تصمیم کم کردن دامنه نوسان منفی سهم ها، فشار فروش در بازار سهام کم و بورس مثبت شد. همچنین احتمالا معاملات فردا و هفته پیش رو نیز فرایند مثبتی داشته باشد.

این کارشناس در رابطه با تداوم این فرایند صعودی گفت: فرایند صعودی بازار سرمایه شروع شده و معاملات امیدوارکننده هفته قبل شاخص را حداقل به کانال یک میلیون و 250 هزار واحد می رساند. اما در این محدوده مقاومت مهمی داریم که احتمالا فشار فروش در این محدوده بیشتر گردد. اما اگر شاخص کل از این محدوده عبور کند تا یک میلیون و 350 هزار واحد رشد می نماید.

آخرین اخبار بورس را در صفحه بورس وبلاگ دلگرمی بخوانید.

منبع: تجارت نیوز

به "پیش بینی بورس فردا 25 بهمن 99 ، محدوده مقاومتی بعدی شاخص کجاست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی بورس فردا 25 بهمن 99 ، محدوده مقاومتی بعدی شاخص کجاست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید