گرگ ماهی کمیاب پس از صید هم حمله می نماید!

به گزارش وبلاگ دلگرمی، گروهی از ماهیگیران در آب های استان مین آمریکا در پی خرچنگ بودند، اما در نهایت یک شکارچی دریایی نادر به نام گرگ ماهی را صید کردند.

گرگ ماهی کمیاب پس از صید هم حمله می نماید!

به گزارش وبلاگ دلگرمی، این هیولای دریایی به تنهایی سایر ماهی های گرفتار شده در تور را کشت. جیکوب نولز، که گرگ ماهی را صید کرد، گفت که وقتی تور را بالا کشید، این گرگ ماهی یک خرچنگ را در آرواره های قوی خود نگه داشته بود. قدرت این ماهی حتی پس از بیرون آوردن از آب نیز از بین نرفت.

این ماهیگیر ویدئویی از این ماهی را در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است. در این ویدئو این ماهی دیده می.گردد که سعی دارد با دندان های تیز خود ماهیگیر را گاز بگیرد.

ماهیگیر با دور شدن از دندان های تیز ماهی گفت که می خواهد مرا گاز بگیرد. همه چیز را در تله کشت. این ماهی بسیار کمیاب است. بنابراین حتی پس از گرفتن آن را دوباره به دریا می اندازیم. حتی بعد از این همه آسیب هم نمی توانیم کاری به این ماهی بکنیم.

گرگ ماهی اقیانوس اطلس می تواند تا 1.5 متر رشد کند. وزن آن در بزرگسالی کامل می تواند به 25 کیلوگرم برسد. این ماهی عمدتاً ماهی های کوچک و سخت پوستان را شکار می نماید. آرواره های این ماهی بسیار قدرتمند است و به همین علت ماهی های دیگر خفه می شوند. آنها در قسمت جلویی آرواره های خود دندان های تیزی دارند که به یاری آن شکار خود را می کشند.

منبع: فرارو

به "گرگ ماهی کمیاب پس از صید هم حمله می نماید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گرگ ماهی کمیاب پس از صید هم حمله می نماید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید