جزئیات مهم از عرضه اولیه این هفته بورس

به گزارش وبلاگ دلگرمی، خبرنگاران : تعداد 240 میلیون سهم شرکت صنعت غذایی کوروش، چهار شنبه این هفته به عنوان سومین عرضه اولیه سال جاری بازار سرمایه با نماد غکورش در بورس تهران عرضه می گردد.

جزئیات مهم از عرضه اولیه این هفته بورس

به گزارش ، تعداد 240میلیون سهم شرکت صنعت غذایی کوروش، معادل 8درصد سهام این شرکت، چهار شنبه این هفته(5 خرداد) به عنوان سومین عرضه اولیه سال جاری بازار سرمایه با نماد معاملاتی غکورش در عرضه می گردد.

این میزان سهام در محدوده قیمتی 2850 تا 2995 تومان برای هر سهم و با سهمیه 500سهمی برای هر کد حقیقی و حقوقی عرضه خواهد شد.

همچنین مدیر این عرضه شرکت کارگزاری فارابی، مدیر عرضه شرکت گسترش صنایع بسته بندی کوروش و متعهد خرید شرکت گروه سرمایه گذاری کوروش به میزان 50 درصد از کل سهام قابل عرضه می باشند.

لازم به ذکر است تعداد 240میلیون سهم شرکت صنعت غذایی کوروش در حالی چهار شنبه این هفته به عنوان پانصد و چهل و ششمین شرکت در فهرست شرکت های پذیرفته شده در اوراق بهادار تهران در بخش محصولات غذایی و آشامیدنی به جز قند و شکر گروهفراوری روغن های حیوانی و نباتی و طبقه فراوری روغن ها چربی های گیاهی و حیوانی در فهرست نرخ های بازار دوم و در نماد غکورش به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه خواهد شد که از این تعداد، 168میلیون سهم در فرآیند کشف قیمت جهت عرضه به عموم اختصاص خواهد یافت و تعداد 72میلیون سهم این شرکت نیز در روز پس از عرضه اولیه این شرکت به صندوق ها با ضریب تخصیصی بازاری هر دارنده واحد صندوق تعلق می گیرد.

این گزارش می افزاید: بر اساس قانون، عرضه اولیه سهام شرکت ها به صندوق های سرمایه گذاری در روز کاری بعد از عرضه اولیه با قیمت ثابت کشف شده در فرآیند عرضه اولیه صورت می پذیرد.

منبع: اقتصادنیوز

به "جزئیات مهم از عرضه اولیه این هفته بورس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات مهم از عرضه اولیه این هفته بورس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید